Photographer

Fanaberie Teatralne i „Ojciec Polski” czyli moje THE BEST OF


Dziś kilka fotek z najlepszej odsłony VII Wałbrzyskich Fanaberii Teatralnych. Zasadniczo „Ojciec Polski” nie byłby klasyfikowany do typowego nurtu sztuki prezentowanej na deskach teatrów, lecz poprzez totalne zaskoczenie i mega dawkę humoru Rafał Rutkowski w roli Ojca Polskiego zdobył moje prywatne Grand Prix bez dwóch zdań!

Ojciec Polski czyli cała prawda o facetach, mężczyznach, chłopakach, ojcach, mężach etc., to nic innego jak porywająca opowieść o tym wszystkim co jest związane z wymienionymi. Gigantyczna dawka wyrafinowanego humoru z dość intensywnym udziałem publiczności, co i rusz porywał samego aktora do głośnego śmiechu (jak sam dodał w rozmowie po swym show – był zaskoczony pozytywną energią panującą na widowni). Nie omieszkam pominąć faktu, że w drobnym szczególe sam zostałem kilkakrotnie włączony (z moim aparatem) do udziału w przedstawieniu.  I pomimo tego, że byłem w pracy to ubawiłem się solidnie. Co więcej dodam, że w całej tej opowieści upartywałem swój świat, który prezentowany na scenie przez Ojca Polskiego wyglądał momentami jakże naturalistycznie przekomicznie!

Bez dwóch zdań polecam obejżeć (a raczej wziąć udział) w tym stand upie bo, kolokwialnie mówiąc, naprawdę warto!

Stand Up, Show, TeatrStand Up, Show, TeatrStand Up, Show, TeatrStand Up, Show, TeatrStand Up, Show, TeatrStand Up, Show, TeatrStand Up, Show, TeatrStand Up, Show, Teatr

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s